Kontakta våra säljare

SÄLJARE NORR

Erik Sandlund

- Regionchef
erik.sandlund@se.toyota-industries.eu

0767648533

Martin Söderlund

- Från Älandsbro till Lövånger, västerut till Jämtland
martin.soderlund@se.toyota-industries.eu

0767648533

Mikael Biström

 - Jämtland samt delar av Västernorrland och Gävleborg ner till Gästrikland

mikael.bistrom@se.toyota-industries.eu

0702176231

 

SÄLJARE MITT

Erik Larsson

- Regionchef
erik.larsson@se.toyota-industries.eu
0761476504

Daniel Karlsson

Nordvästra Stockholm

daniel.karlsson@se.toyota-industries.eu

0725785580

Fredrik Unogård

- Sydöstra Stockholm

fredrik.unogard@se.toyota-industries.eu

0761081112

Jonas Dahlberg

- Gästrikland, Dalarna

jonas.dahlberg@se.toyota-industries.eu

0706897154

Jonas Larsson

- Södermanland, Örebro län
jonas.larsson@se.toyota-industries.eu
0702459173 

Ulf Berglund

- Värmland
ulf.berglund@se.toyota-industries.eu
0725878171

Nicklas Thiger

- Sydvästra Stockholm
nicklas.thiger@se.toyota-industries.eu
0761360196

Björn Werneman

- Nordöstra Stockholm, Uppsala län
bjorn.werneman@se.toyota-industries.eu
0761036050

Erik Jonutis

- Västmanland, Örebro län
erik.jonutis@se.toyota-industries.eu
0706422454

Fredrik Lahti

- Storkundssäljare Mitt
fredrik.lahti@se.toyota-industries.eu
0725785560

Christian Ericsson

- Storkundssäljare Mitt
christian.ericsson@se.toyota-industries.eu
0725787804

SÄLJARE ÖST

Martin Ragnar

Regionchef
martin.ragnar@se.toyota-industries.eu
0702612971

Martin Svensson

- Kalmar, Växjö, Blekinge, Öland
martin.svensson@se.toyota-industries.eu
0702327831

Viktor Brage

- Ljungby, Värnamo, Vaggeryd
viktor.brage@se.toyota-industries.eu
0727459659

Joakim Wallin

- Östergötland, Norra Småland
joakim.wallin@se.toyota-industries.eu
0703354194

Martin Knutsson

- Östergötland, Norra Småland, Gotland
martin.knutsson@se.toyota-industries.eu
0761002822

Tobias Utterberg

- Jönköping, Höglandet, Oskarshamn
tobias.utterberg@se.toyota-industries.eu
0730860348

SÄLJARE VÄST

Martin Lundström

- Försäljningschef Sverige & regionchef Väst
martin.lundstrom@se.toyota-industries.eu
0706872760

Jerry Axelsson

- Älvsborgs län, Mölnlycke
jerry.axelsson@se.toyota-industries.eu
0702957503

Roger Palm

- Skaraborg
roger.palm@se.toyota-industries.eu
0705949603

Robert Fotmeijer

- Norra Göteborg, Partille, Alingsås, Vårgårda
robert.fotmeijer@se.toyota-industries.eu
0702529169

Johan Thersthol

- Bohuslän, Dalsland
johan.thersthol@se.toyota-industries.eu
0727116869

Andreas Skånberg

- Södra Göteborg, Halland
andreas.skanberg@se.toyota-industries.eu
0730567321

Stefan Emanuelsson

- Storkundssäljare
stefan.emanuelsson@se.toyota-industries.eu
0727202237

SÄLJARE SYD

Fredrik Holmberg

- Regionchef
fredrik.u.holmberg@se.toyota-industries.eu
0722429620

Johan Lundh

- Nordvästra Skåne
johan.lundh@se.toyota-industries.eu
0725753965

Adis Hadzic

- Områdessäljare
adis.hadzic@se.toyota-industries.eu
0702802996

Johannes Andersson

- Södra Skåne
johannes.andersson@se.toyota-industries.eu
0725653424

Fredrik Nordström

- Nordöstra Skåne
fredrik.nordstrom@se.toyota-industries.eu
0722460075

KEY ACCOUNT MANAGERS

Pouya Koucheki

- Manager Key account group
pouya.koucheki@se.toyota-industries.eu
0708819266

Urban Blomqvist

urban.blomqvist@se.toyota-industries.eu 
0705277561

Harald Holten

harald.holten@se.toyota-industries.eu
0722414878

Roger Halleröd

roger.hallerod@se.toyota-industries.eu
0702883595

Anders Leward

anders.leward@se.toyota-industries.eu
0705383636

Christopher Nygren

christopher.nygren@se.toyota-industries.eu
0702375520 

Ta bort allt